Baza DECT ze słuch. bezp. PANASONIC KX-TGP600CE

  • Cena netto: 385,00 zł 473,55 zł

Baza DECT ze słuch. bezp. PANASONIC KX-TGP600CE

  • Obsługa ośmiu słuchawek bezprzewodowych DECT
  • Równoczesne połączenia głosowe: wąskopasmowe 8 rozmów + 2 konferencje, szerokopasmowe 4 rozmowy + 2 konferencje
  • Obsługa połączeń VoIP
  • Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 1,8 cala
  • Funkcja redukcji szumów
     

Baza DECT ze słuchawką bezprzewodową PANASONIC KX-TGP600CE - konfiguracja i zarządzanie telefonami z poziomu przegladarki internetowej.

Do bazy DECT można zalogować do ośmiu słuchawek bezprzewodowych DECT. Każda ze słuchawek może być przypisana do osobnego konta SIP w centrali telefonicznej abonenta, lub translacji VoIP dostarczonej od operatora telekomunikacyjnego.

Funkcja redukcji szumów eliminuje szum otoczenia i poprawia jakość połączenia za naciśnięciem przycisku. System telefoniczny KX-TGP600 automatycznie ustawia optymalny poziom głośności odbiornika, gdy użytkownik przemieszcza się między obszarami o różnym natężeniu dźwięku otoczenia.

Do KX-TGP600CE można zalogować telefon bezprzewodowy DECT KX-TPA60 wyposażony w kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 1,8 cala z podświetleniem i zapewniający jakość dźwięku w szerokopasmowej technologii HD (G.722) oraz książkę telefoniczną o pojemności 500 numerów telefonu oraz pamięć 20 ostatnio wybranych numerów telefonu oraz telefon stacjonarny DECT KX-TPA65, który wymaga jedynie przyłączenia do zasilania 230V.

Zasięg anteny DECT około 300 m na zewnątrz i 50 m wewnątrz budynków, zależnie od środowiska. Do systemu można dołączyć opcjonalny repeater, który umożliwia zwiększenie rzeczywistego zasięgu.