Licencja SLICAN CXS EBDREC 1 kanał nagrywania

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Slican
  • Cena netto: 290,00 zł 356,70 zł

Licencja pozwala na uruchomienie nagrywania w centrali SLICAN CXS. System nagrywania umożliwia rejestracje treści połączeń realizowanych przez abonentów centrali, na  wskazanych liniach miejskich, lub ich wiązkach, wpisach w tabeli LCR.
W zależności od potrzeb (ilość jednocześnie rejestrowanych rozmów) należy zamówić odpowiednią ilość kanałów nagrywających EBDREC ( maksymalnie: 8 kanałów).
Standardowo, przy zamówieniu dowolnej ilości kanałów EBDREC otrzymujemy licencje na 1 klienta SLICAN CXS RECORDMAN. Dodatkowo system nagrywania możemy rozbudować o licencje: SLICAN CXS RECORDMAN serwer, lub SLICAN CXS RECORDMAN serwer FTP, lub SLICAN CXS RECORDMAN pakiet serwerów oraz dowolną ilość licencji SLICAN CXS RECORDMAN klient (maksymalnie 30 klientów).

Złożenie  zamówienie na licencje wymaga podania w polu uwagi numeru seryjnego centrali znajdującego się na tabliczce znamionowej centrali i klucza SDN.
Numer seryjny centrali znajdujący się na tabliczce znamionowej produktu, powinien być zgodny z numerem na kluczu SDN (sterownik centrali)!

Realizujemy wyłącznie zamówienia na licencje, gdzie formą płatności jest: płatność przelewem (przedpłata).
Licencję w formie elektronicznej dostarczamy na adres poczty e-mail natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Dokument sprzedaży i formę papierową licencji dostarczamy na nasz koszt - Poczta Polska, list priorytetowy.

Istnieje możliwość wygenerowania beapłatnej licencji próbnej, na okres 1 miesiąca. W tym celu prosimu o kontakt pod numerem telefonu: 71 7995050, lub wysłanie zamowienie e-mailem na adres: sklep@pbx4u.pl.  Kod licencji próbnej wysyłamy wyłącznie w formie elektronicznej.

W przypadku zamawiania licencji razem z centralą prosimy o wpisanie, że licencja ma zostać wygenerowana do zamawianej centrali.

Licencje, jako zlecone i wykonane usługi, nie podlegają zwrotom !