Licencja SLICAN CXS RECORDMAN pakiet serwerów

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Slican
  • Cena netto: 483,00 zł 594,09 zł

Licencja pozwala na uruchomienie aplikacji SLICAN SERWER EBDREC, która pobiera kopie treści nagrywanych rozmów składowanych na nośniku nagrań w centrali SLICAN CXS i zapisuje je na wskazany zasób sieciowy sieci LAN oraz na dostęp aplikacją komputerowym innych producentów do serwera FTP, z treściami nagranych rozmów, uruchomionego w centrali.
Konieczna jest rozbudowa centrali o nośnik nagrań oraz odpowiednią ilość licencji: SLICAN EBDREC 1 kanał nagrywający (maksymalnie 8 kanałów nagrywających) i SLICAN RECORDMAN klient (maksymalnie 30 klientów).

Złożenie  zamówienie na licencje wymaga podania w polu uwagi numeru seryjnego centrali znajdującego się na tabliczce znamionowej centrali i klucza SDN.
Numer seryjny centrali znajdujący się na tabliczce znamionowej produktu, powinien być zgodny z numerem na kluczu SDN (sterownik centrali)!

Realizujemy wyłącznie zamówienia na licencje, gdzie formą płatności jest: płatność przelewem (przedpłata).
Licencję w formie elektronicznej dostarczamy na adres poczty e-mail natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Dokument sprzedaży i formę papierową licencji dostarczamy na nasz koszt - Poczta Polska, list priorytetowy.

Istnieje możliwość wygenerowania beapłatnej licencji próbnej, na okres 1 miesiąca. W tym celu prosimu o kontakt pod numerem telefonu: 71 7995050, lub wysłanie zamowienie e-mailem na adres: sklep@pbx4u.pl.  Kod licencji próbnej wysyłamy wyłącznie w formie elektronicznej.

W przypadku zamawiania licencji razem z centralą prosimy o wpisanie, że licencja ma zostać wygenerowana do zamawianej centrali.

Licencje, jako zlecone i wykonane usługi, nie podlegają zwrotom !