Licencja SLICAN CXS VOIP 1 abonent

  • Cena netto: 65,00 zł 79,95 zł

 Licencja pozwala na stworzenie w centrali SLICAN CXS dodatkowego 1 konta dla abonenta VoIP ( SIP, IAX - telefony systemowe CTS.IP ). Wymaga posiadania licencji SLICAN CXS VOIP start 2 kanały, 2 ab. W centrali SLICAN CXS możemy uruchomić maksymalnie 8 kanałów (karta 8V8R) lub 4 kanały (karta 4V8R) VoIP i do 118 abonentów IP (w tym 18 abonentów telefonów systemowych IP).

Złożenie  zamówienie na licencje wymaga podania w polu uwagi numeru seryjnego centrali znajdującego się na tabliczce znamionowej centrali i klucza SDN.
Numer seryjny centrali znajdujący się na tabliczce znamionowej produktu, powinien być zgodny z numerem na kluczu SDN (sterownik centrali)!

Realizujemy wyłącznie zamówienia na licencje, gdzie formą płatności jest: płatność przelewem (przedpłata).
Licencję w formie elektronicznej dostarczamy na adres poczty e-mail natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Dokument sprzedaży i formę papierową licencji dostarczamy na nasz koszt - Poczta Polska, list priorytetowy.

Istnieje możliwość wygenerowania beapłatnej licencji próbnej, na okres 1 miesiąca. W tym celu prosimu o kontakt pod numerem telefonu: 71 7995050, lub wysłanie zamowienie e-mailem na adres: sklep@pbx4u.pl.  Kod licencji próbnej wysyłamy wyłącznie w formie elektronicznej.

W przypadku zamawiania licencji razem z centralą prosimy o wpisanie, że licencja ma zostać wygenerowana do zamawianej centrali.

Licencje, jako zlecone i wykonane usługi, nie podlegają zwrotom !