Kategorie

Dane kontaktowe

ASSET Lubczyński, Sokolik spółka jawna
ul. Klecińska 188, 54-412 Wrocław tel. 71 799 50 50
NIP: 894-10-15-765

Licencja SLICAN CCT RECORDMAN klient


  • Producent: Slican
  • Cena brutto: 84,87 zł
  • (Cena netto: 69,00 zł)
  • Poleć produkt

Licencja pozwala na uruchomienie aplikacji SLICAN RECORDMAN klient ( maksymalnie 30 klientów), która odtwarza treści nagranych rozmów. Nie pobiera nagrań na dysk lokalny więc synchronizacja katalogów jest bardzo szybka. Polecenie odtworzenia nagrania powoduje skopiowanie pojedynczego pliku na dysk lokalny i jego odtworzenie. W zależności pod praw nadanych w centrali SLICAN CCT można lub nie zachować nagranie na własnym dysku.
Konieczna jest rozbudowa centrali SLICAN CCT o nośnik pamięci oraz odpowiednią ilość licencji: SLICAN CCT EBDREC 1 kanał nagrywający (maksymalnie 36 kanałów nagrywających --> CCT2CPU). W centralach z procesorem CCT1CPU konieczne jest wyposażenie centrali w kartę SLICAN CCT 0 VOIP i submoduł DSP.

Złożenie  zamówienie na licencje wymaga podania w polu uwagi numeru seryjnego centrali znajdującego się na tabliczce znamionowej centrali i klucza SDN.
Numer seryjny centrali znajdujący się na tabliczce znamionowej produktu, powinien być zgodny z numerem na kluczu SDN (sterownik centrali)!

Realizujemy wyłącznie zamówienia na licencje, gdzie formą płatności jest: płatność przelewem (przedpłata).
Licencję w formie elektronicznej dostarczamy na adres poczty e-mail natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Dokument sprzedaży i formę papierową licencji dostarczamy na nasz koszt - Poczta Polska, list priorytetowy.

Istnieje możliwość wygenerowania beapłatnej licencji próbnej, na okres 1 miesiąca. W tym celu prosimu o kontakt pod numerem telefonu: 71 7995050, lub wysłanie zamowienie e-mailem na adres: sklep@pbx4u.pl.  Kod licencji próbnej wysyłamy wyłącznie w formie elektronicznej.

W przypadku zamawiania licencji razem z centralą prosimy o wpisanie, że licencja ma zostać wygenerowana do zamawianej centrali.

Licencje, jako zlecone i wykonane usługi, nie podlegają zwrotom !

instrukcja_obslugi_recordman_client.pdf (465.4 KB) Instrukcja obsługi recordman client Pobierz
instrukcja_obslugi_recordman_server.pdf (451.0 KB) Instrukcja obsługi recordman server Pobierz
ulotka_recordman.pdf (1.2 MB) Ulotka recordman Pobierz