Licencja SLICAN CCT VOIP 2 kanały

  • Cena netto: 200,00 zł 246,00 zł

Licencja pozwala na jednoczesne zestawienie w centrali SLICAN CCT 2 kanałów (połączeń) VoIP. W centrali SLICAN CCT możemy uruchomić maksymalnie 8 kanałów VoIP i do 160 abonentów IP (w tym 60 abonentów telefonów systemowych IP).
Przez połączenie VoIP należy rozumieć każdy tor transmisji głosu do centrali. Rozmowa prowadzona przez dwóch abonentów VoIP zalogowanych do centrali, lub przez abonenta VoIP realizującego połączenie wychodzące translacją VoIP zajmuje 2 kanały ( połączenia ) VoIP. Liczba translacji VoIP stworzonych w centrali i zalogowanych do operatorów VoIP nie zależy od liczby kanałów VoIP.

Złożenie  zamówienie na licencje wymaga podania w polu uwagi numeru seryjnego centrali znajdującego się na tabliczce znamionowej centrali i klucza SDN.
Numer seryjny centrali znajdujący się na tabliczce znamionowej produktu, powinien być zgodny z numerem na kluczu SDN (sterownik centrali)!

Realizujemy wyłącznie zamówienia na licencje, gdzie formą płatności jest: płatność przelewem (przedpłata).
Licencję w formie elektronicznej dostarczamy na adres poczty e-mail natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty.
Dokument sprzedaży i formę papierową licencji dostarczamy na nasz koszt - Poczta Polska, list priorytetowy.

Istnieje możliwość wygenerowania beapłatnej licencji próbnej, na okres 1 miesiąca. W tym celu prosimu o kontakt pod numerem telefonu: 71 7995050, lub wysłanie zamowienie e-mailem na adres: sklep@pbx4u.pl.  Kod licencji próbnej wysyłamy wyłącznie w formie elektronicznej.

W przypadku zamawiania licencji razem z centralą prosimy o wpisanie, że licencja ma zostać wygenerowana do zamawianej centrali.

Licencje, jako zlecone i wykonane usługi, nie podlegają zwrotom !